MARREM Mariusz Bogucki

Masz głowę pełną inspiracji ale szukasz wykonawcy? Zadzwoń!
tel. 508099570

Jestśmy dla Ciebie.
Rzetelnie podchodzimy do naszej pracy, to Ty polecisz nas dalej

Kuchnie do zabudowy

Oferujemy Państwu szeroką gamę mebli kuchennych, kuchni pod zabudowę oraz kuchni na wymiar. Kuchnie wykonane są z materiałów najwyższej jakości co gwarantuje ich bezawaryjne funkcjonowanie. Projektujemy je dobierając materiały tak, aby spełnić indywidualne oczekiwania naszych klientów i montujemy z największą starannością.

 Naszym celem jest stworzenie kuchni idealnej, ergonomicznej i spełniającej potrzeby naszych klientów. Projektując meble kierujemy się zarówno funkcjonalnością jak również zachowaniem nowoczesnego designu. Jako wykonawcy projektu dla Państwa kładziemy nacisk na indywidualną obsługę, montaż i instalację wszystkich niezbędnych sprzętów. Aby jeszcze bardziej udoskonalić efekt naszej pracy, pomagamy dopracować kuchnię w całości. Nie każdy posiada łatwość w doborze wszystkich elementów tworzących piękne wnętrze.

 Meble na zamówienie to propozycja dla wszystkich Klientów, którzy pragną mieć wnętrza oryginalne, dopasowane do swojego stylu życia, ale również dla tych, którzy chcą mieć znaczący wpływ na wygląd swoich mebli. Nasze meble zawsze powstają na podstawie indywidualnych projektów, które wykonujemy przy współpracy z Klientem. Pomagamy dobrać materiały z których maja być wykonane meble, najlepsze rozwiązania oraz akcesoria użyte do ich wykonania. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie meble, które będą wyjątkowe.

 Wykonujemy również zabudowy wnęk oraz wolnostojące: szafy przesuwne, garderoby, biurka i lady, łóżka, szafki nocne, szafki RTV. Zapewniamy pomiar, projekt, transport i montaż. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów i sprawdzonych dostawców. Gwarancja niezmienności ceny - koszt mebli podany w wycenie końcowej nigdy się nie zmienia. Na terenie województwa mazowieckiego pomiar, projekt i wycena kuchni jest bezpłatna.