MARREM Mariusz Bogucki

Masz głowę pełną inspiracji ale szukasz wykonawcy? Zadzwoń!
tel. 508099570

Jestśmy dla Ciebie.
Rzetelnie podchodzimy do naszej pracy, to Ty polecisz nas dalej

O firmie

Formularz kontaktowy

 

Marrem to firma zajmująca się kompleksowymi wykończeniami domów, mieszkań, biur oraz lokali użytkowych. Wykonamy dla Ciebie projekt, aranżację i dekoracje Twojego lokalu.

Pomożemy w doborze odpowiedniego wyposażenia, jak również doradzimy naszym klientom praktyczne rozwiązania. Wykonujemy najwyższej jakości meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy, zabudowy oraz sypialnie.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz wiedza techniczna pozwoliła sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasz zespół to młodzi, ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza połączona z wieloletnią praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług.

Atutem naszej firmy są atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdemu klientowi gwarantujemy rzetelną oraz uczciwą wycenę i każdorazowo udostępniamy szczegółowe kosztorysy. Przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług.

Zadowolenie klienta, profesjonalizm oraz terminowość stawiamy na pierwszym miejscu. Marrem stawia przede wszystkim na jakość, dlatego oferta firmy skierowana jest do klienta wymagającego, który docenia walory jakościowe i profesjonalne podejście do pracy.